O nas

Jesteśmy prawdziwymi pasjonatami ogrodów począwszy od uprawy roślin, poprzez ich pielęgnację, aranżację i wystrój. Nasze zamiłowanie przerodziło się w chęć przybliżenia miłośnikom ogrodów, możliwości zagospodarowania terenu przy użyciu szklarni i oranżerii przydomowych, tym razem. Stworzenie własnego „zielonego gniazda” sprawia, iż delektujemy się bardziej pięknem otaczającej nas natury, a aspekt wypoczynkowy zadaszonej przestrzeni powoduje, iż uroki „slow life” są nie ocenione.

Nasze wartości i cele są tożsame i zbieżne z tymi, które prezentuje producent doskonałych, belgijskich szklarni ogrodowych Janssens AluSystems. Lata doświadczenia w produkcji szklarni, oranżerii doprowadziły do powstania produktów najwyższej jakości i najtrwalszych w swoim przedziale cenowym, których autoryzowanym dystrybutorem jesteśmy na terenie Polski.

Zwolnij, uprawiaj rośliny, wypoczywaj, kultywuj dobre życie bliżej natury!

Czym różnimy się od innych?

  • Doskonale rozumiemy, iż możesz mieć wątpliwości dotyczące wyboru odpowiedniego dla Ciebie produktu. Jesteśmy po to, aby wspólnie wybrać najbardziej odpowiednie dla Ciebie rozwiązanie i podzielić się naszą fachową wiedzą i doświadczeniem.
  • Produkty, które oferujemy są najwyższej jakości na rynku. Parametry szklarni i oranżerii, możliwość ich  spersonalizowania w zależności od upodobań i potrzeb sprawiają, że stosunek jakości do ceny usatysfakcjonuje najbardziej wymagającego klienta. My nie sprzedajemy tylko produktu, jesteśmy po to, aby sprawić, że staniesz się szczęśliwszy i usatysfakcjonowany ze swojego ogrodu i z tego, co w nim wyhodujesz.
  • Gwarantujemy wysokie standardy obsługi sprzedażowej i posprzedażnej. Nie pozostawimy Cię samego sobie po zakupie produktu. Służymy pomocą, jeśli masz pytania na etapie samodzielnego składania szklarni jak i oferujemy profesjonalny montaż wszystkich dostępnych modeli.
  • Jesteśmy po prostu elastyczni! Masz nietypowe potrzeby? Skontaktuj się z nami, postaramy się pomóc.